Dominika Cichocka

Jestem młodą dziewczyną, rytm i melodia płynie mi we krwi ponieważ pochodzę z tanecznej rodziny dla której taniec to pasja i sposób na życie. Swoją przygodę z tańcem zaczęłam w wieku 8 lat w Akademii Tańca Reliese gdzie nauczyłam się co oznacza ciężki trening, systematyczność ,odpowiedzialność  czy samodyscyplina. Aby poszerzać swoją wiedzę i umiejętności uczęszczam na warsztaty prowadzone z różnych dziedzin. Prowadzący, od których zdobywam swój warsztat to Leszek Cichocki, Paweł Michno, Adrianna Patłaszyńska,  Igor Leonik ,  Aneta Bury, Aneta Bułka, Anna Wielogórska  , Jimmie Surles, Julie Puquet, Jakub Piotrowicz, Katarzyna Kubalska, Darek Bujnowski, Małgorzata Grzywińska, Aleksandra Maliszewska, Jakub Pursa i wielu wielu innych. Tańcząc w mistrzowskich formacjach Reliese zdobyłam wiele tytułów mistrza Polski, Europy czy Świata w takich stylach jak disco dance, jazz dance oraz modern.

Mimo że disco dance ma szczególne miejsce w moim sercu to style którymi zajmuję się choreograficznie jest jazz ,modern i taniec współczesny.  Jestem absolwentką Akademii Muzycznej w Łodzi na kierunku choreografia i techniki tańca pierwszego stopnia uzyskując na dyplomie ocenę bardzo dobrą. Aby rozwijać się dalej jako choreograf oraz trener jestem na drugim stopniu na kierunku choreografia na Akademii Muzycznej oraz uczęszczam na warsztaty do choreografów z Polski jak i zza granicy. 

W 2020r wraz z pomocą pani Ani Cichockiej założyłam Formacje LDA junior jazz , która prężnie się rozwija i dumnie reprezentuje barwy Love Dance na arenie międzynarodowej. Na swoim koncie ma już kilka sukcesów m.in Aplauz wyróżnienie podczas Festiwalu w Koninie w 2021. Jest to pierwsza w historii Love Dance Academy formacja jazzowa, która debiutowała na festiwalu w Koninie w kategorii etiudy tanecznej do 16 lat.

W 2021 stworzyłam także Formacje LDA jazz kids, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę ze światem turniejowym, ale już nie długo tak jak starsze koleżanki będzie reprezentować Love Dance na zawodach w Polsce jak i za granicą.

Mimo młodego wieku mam duże doświadczenie w pracy z dziećmi. Praca jako animator w sali zabaw Fikołki oraz jako instruktor/wychowawca na Campach Chris i Love Dance daje mi mnóstwo satysfakcji, gdyż w głębi duszy mogę wydłużyć sobie czas pozostania beztroskim dzieckiem

Jestem osobą która uważa że nigdy nie należy się poddawać i to samo staram się przekazać tancerzom podczas zajęć. Zapraszam serdecznie na moje zajęcia. Zapewniam, że nie będziemy się razem nudzić.