Dominika Cichocka

Jestem młodą dziewczyną, rytm i melodia płynie mi we krwi ponieważ pochodzę z tanecznej rodziny dla której taniec to pasja i sposób na życie.
Swoją przygodę z tańcem zaczęłam w wieku 8 lat w Akademii Tańca Reliese gdzie nauczyłam się co oznacza ciężki trening, systematyczność ,odpowiedzialność  czy samodyscyplina. Aby poszerzać swoją wiedzę i umiejętności uczęszczam na warsztaty prowadzone z różnych dziedzin. Prowadzący, od których zdobywam swój warsztat to Leszek Cichocki, Paweł Michno, Adrianna Patłaszyńska,  Igor Leonik ,  Aneta Bury, Aneta Bułka, Anna Wielogórska  , Jimmie Surles, Julie Puquet, Jakub Piotrowicz, Katarzyna Kubalska, Darek Bujnowski, Małgorzata Grzywińska, Aleksandra Maliszewska, Jakub Pursa i wielu wielu innych. Tańcząc w mistrzowskich formacjach Reliese zdobyłam wiele tytułów mistrza Polski, Europy czy Świata w takich stylach jak disco dance, jazz dance oraz modern. 

Mimo że disco dance ma szczególne miejsce w moim sercu to style którymi zajmuję się choreograficznie jest jazz ,modern i taniec współczesny.  
Jestem studentką Akademii Muzycznej w Łodzi im Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów na kierunku choreografia i techniki tańca gdzie poszerzam wiedzę praktyczną jak i teoretyczną. 

Mimo młodego wieku mam duże doświadczenie w pracy z dziećmi. Praca jako animator w sali zabaw Fikołki oraz jako instruktor/wychowawca na Campach Chris i Love Dance daje mi mnóstwo satysfakcji, gdyż w głębi duszy mogę wydłużyć sobie czas pozostania beztroskim dzieckiem 

Jestem osobą która uważa że nigdy nie należy się poddawać i to samo staram się przekazać tancerzom podczas zajęć. 
Zapraszam serdecznie na moje zajęcia.
Zapewniam że nie będziemy się razem nudzić.