Daria Kania-Deska


Taniec to stały element mojego życia towarzyszący mi od wielu lat. Obecnie jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, instruktorem fitness, instruktorem tańca ,nauczycielem Wychowania Fizycznego, trenerem cheerleadingu sportowego oraz sędzią Polskiego Związku Sportowego Cheerleadingu. Ukończyłam kursy trenerskie na poziomie BASIC jak i INTERMEDIATE Polskiego Związku Sportowego Cheerleadingu oraz GLOBAL COACHING TECHNIQUES organizowany przez International Cheer Union. W Love Dance Academy jestem głównym trenerem dwóch drużyn: LDA CHEER KIDS oraz LDA CHEER JUNIOR. LDA CHEER KIDS to wielokrotne zwyciężczynie turniejów z cyklu Pucharów Polski w 2022 roku reprezentujące Love Dance Academy w kategorii Pom Dance Elite Junior Młodszy: 1 miejsce- Puchar Polski PZSC Nowy Dwór Mazowiecki 2 miejsce Puchar Polski PZSC Busko-Zdrój 1 miejsce Puchar Polski PZSC W 2023 roku LDA CHEER KIDS zadebiutuje na Mistrzostwach Polski PZSC. LDA CHEER JUNIOR to wielokrotne uczestniczki  Mistrzostw Polski oraz cyklu Pucharów Polski reprezentujące w 2022 roku LDA w kategorii Freestyle Pom: 3 miejsce Puchar Polski PZSC Nowy Dwór Mazowiecki 2 miejsce Puchar Polski PZSC Busko-Zdrój 2 miejsce Puchar Polski PZSC Kielce. Jestem również trenerem duetu Julii i Oliwi, które w 2022 roku zostały Mistrzyniami Polski w kategorii Pom Dance Elite. Miałam również przyjemność prowadzić szkolenie z cheerleadingu dla nauczycieli Wychowania Fizycznego.

Wiele godzin spędzonych na sali, jak również udział w wielu warsztatach z wyjątkowymi choreografami, spektaklach, Mistrzostwach Polski i Europy, pozwoliło mi być instruktorem i dzielić się swoją pasją i doświadczeniem z innymi.

Uwielbiam pracę z dziećmi, która przynosi mi wiele radości i satysfakcji. Na sali tanecznej staram się aby i mali tancerze jak i również Ci starsi wynosili jak najwięcej wiedzy praktycznej i teoretycznej, a przede wszystkim aby opuszczając sale treningową, mieli uśmiech na twarzy! Zawsze powtarzam swoim tancerzom, że aby osiągnąć sukces nie ma windy do góry, trzeba iść po schodach! Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich na swoje zajęcia i do mojego świata tańca! Oferuję nie tylko ciężką pracę, ale i miło spędzony czas : )