Daria kania

Taniec to stały element mojego życia towarzyszący mi od wielu lat. Obecnie jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, instruktorem fitness, instruktorem tańca jak również trenerem cheerleaders. Na początku mojej przygody z tańcem zafascynował mnie hip hop i jazz, ale to disco dance było stylem, który pozostał ze mną najdłużej. Miałam okazję poznać również cheerleading i to właśnie tym rodzajem nie tylko tańca ale i sportu zajmuje się w Love Dance Academy. 

 Wiele godzin spędzonych na sali, jak również udział w wielu warsztatach z wyjątkowymi choreografami, spektaklach, Mistrzostwach Polski i Europy, pozwoliło mi być instruktorem i dzielić się swoją pasją i doświadczeniem z innymi. 

Uwielbiam pracę z dziećmi, która przynosi mi wiele radości i satysfakcji. Na sali tanecznej staram się aby i mali tancerze jak i również Ci starsi wynosili jak najwięcej wiedzy praktycznej i teoretycznej, a przede wszystkim aby opuszczając sale treningową, mieli uśmiech na twarzy! Zawsze powtarzam swoim tancerzom, że aby osiągnąć sukces nie ma windy do góry, trzeba iść po schodach!  Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich na swoje zajęcia i do mojego świata tańca! Oferuję nie tylko ciężką pracę, ale i miło spędzony czas : )