Anna Cichocka

Jestem wykwalifikowanym instruktorem tańca… ehh to takie banalne… Może zacznijmy inaczej.

Jestem wesołą i energiczną babką, z którą nie sposób się nudzić, bo 100 pomysłów na życie to i tak dla mnie za mało. Niestety doba ma tylko 24h więc realizacja wszystkich jest niemożliwa.

Praca z ludźmi przynosi mi wiele satysfakcji. Z ogromną przyjemnością prowadzę zajęcia z dziećmi, bo nie ma nic milszego niż uśmiechnięte buzie i dobra atmosfera. Taniec to moja pasja już od dzieciństwa, więc praca instruktora jest spełnieniem siebie i swoich marzeń.
Moja taneczna przygoda zaczęła się w roku 1990 w Formacji Tańców Latynoamerykańskich „KAMIONEK”. Jako wychowanka Beaty Bartoń i Piotra Galińskiego nauczyłam się co to intensywny trening, który prowadzi do osiągnięcia wysoko postawionych celów. W roku 1992 wraz z zespołem zdobyłam złoto na Mistrzostwach Polski Formacji Tanecznych. W późniejszych latach wiele razy stawałam jeszcze na podium, co było uwieńczeniem mojej ciężkiej pracy wykonywanej na zajęciach.

Na tańcu świat się jednak dla mnie nie kończy – choć bez niego nie umiem już żyć!

Na co dzień rozwijam zdolności logistyczne oraz negocjacyjne próbując zapanować nad dwójką dzieci, mężem i domem. Prywatnie jestem miłośniczką eksperymentowania w kuchni ponieważ uwielbiam ugotować coś wykwintnego.

Uważam, że każdy dzień może kompletnie zaskoczyć i stworzyć nowe możliwości.

Pozdrawiam!

Ania

36383549_2061833743835975_1154829316194828288_o