Izabela Porębska

Jestem Absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego i Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, instruktorką fitness, instruktorką pływania, płetwonurkiem, ratownikiem oraz trenerem personalnym i instruktorem siłowni z kursem dietetycznym a prywatnie żoną, mamą dwóch chłopców.

Trzeba nie lada konsekwencji, organizacji, wytrwałości i siły, aby połączyć te role, dlatego snu i relaksu sobie nie odmawiam. Aktywność fizyczna to mój żywioł i basta. A ponieważ bardzo lubię zarażać tym innych, liczę, że i Ty dasz się choć trochę przekonać do mojej pasji.

Prowadzę treningi dla kobiet i mężczyzn. Przede wszystkim trening funkcjonalny, którego podstawową zasadą jest wielostawowość ćwiczeń (odejście od ćwiczeń izolowanych, stosowanych w kulturystyce) oraz funkcjonalność ćwiczeń, czyli ich użyteczność imitująca ruchy codziennego życia. Drogie Panie – pomogę Wam schudnąć, wzmocnić się, uelastycznić ciało, wrócić do formy po ciąży – i nie będzie tylko brzuszków i cardio ale pełen trening na wszystkie partie mięśniowe Drodzy Panowie – oprócz klaty i łapy  popracujemy nad napięciem mięśniowym, prawidłową postawą, brzuchem i mobilnością w stawach Zanim zaczynam trening oceniam sylwetkę i postawę. Często oprócz treningu ogólnorozwojowego należy wprowadzić ćwiczenia korygujące wady postawy i unikać ćwiczeń, które mogą je pogorszyć. Nawet ze skoliozą można mieć piękną postawę – wszystko zależy od prawidłowo wypracowanego mięśniowego!