Alicja Fal

Fitness to moja wielka miłość, choć odkryta zaledwie kilka lat temu… Sport od zawsze mi towarzyszył. To pewnie wynika z mojego temperamentu. Jestem osobą bardzo aktywną i nie potrafię usiedzieć w miejscu. Przez całą szkołę podstawową i liceum trenowałam koszykówkę. Następnie podjęłam wymagające studia prawnicze i nastąpiła pewna przerwa. Jednak bardzo tego ruchu mi brakowało.

Zaczęłam uczęszczać na zajęcia fitness. Początkowo dwa razy w tygodniu, następnie trzy, aż doszłam do pięciu dni tygodniowo. Im bardziej widziałam efekty tym chętniej biegałam na zajęcia. Wreszcie stwierdziłam, że wiem i potrafię już tyle, że warto byłoby tą pasją dzielić się z innymi. Zrobiłam kurs na instruktora fitness w Polskiej Akademii Sportu pod okiem Tomasza Zamieli i od tamtej pory staram się zarażać swoją miłością do fitnessu uczestników moich zajęć. Prowadzę zajęcia wzmacniające, umożliwiające kształtowanie sylwetki i poszczególnych partii ciała. Moje ulubione formy to, TBC ze stepem, TBC, ABT, a także treningi interwałowe, obwodowe, czy TABATA.

Prywatnie jestem mamą równie żywiołowej ośmiolatki, z którą realizujemy naszą wspólną pasję – wędrówki po górach. Po raz pierwszy zabrałam córkę w góry, jak miała trzy miesiące. A w tym roku udało nam się zdobyć wspólnie Giewont. Jeśli chcesz się poruszać, popracować nad swoją kondycją i wyglądem, albo po prostu poczuć się lepiej, to zapraszam na moje zajęcia, po których gwarantuję zdecydowaną poprawę nastroju i aplikację ogromnej dawki energii 🙂

Zapraszam 
Alicja Fal